1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. Bölüm
0

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. Bölüm ile 17 Kasım Salı akşamı Atv ekranlarından izleyebilirsiniz.

10 Kasım Salı akşamı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölümüyle ekranlara geldi. Haşmet Façalı’nın kardeşi Behzat’a yapılanın hesabını sormak için kolları sıvadı. Masadan ve amcasının evinden kovularak Alpaslan’ın kendi planlarını uygulamaya başladı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. Bölüm İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. Bölümde Neler Oldu?

Haşmet Façalı, kardeşi Behzat’a yapılanın hesabını sormak için kolları sıvar. Hızır Reis’le birlikte yaptıkları planlarının merkezi Yaman Korkmaz’ın kardeşi Derman’ı göstermeye başlar. ‘Kardeşe kardeş’ diyen Haşmet, Hızır’la beraber hapishanedeki Derman’ın peşine düşer. Haşmet Façalı, adamlarıyla bütün mahalleyi basar.

Masadan ve amcasının evinden kovularak kendi planlarını uygulamaya başlayan Alpaslan ise Yaman Korkmaz’a bir adım daha yaklaşır. Korkmaz’ı saklandığı delikten çıkarmak için hapishanedeki kardeşi Derman Korkmaz’ın peşine düşer. Kendisinden başka kimsenin yanına yaklaşamayacağını düşünen Alpaslan, eşine yapılanın hesabını sormaya adım adım yaklaşır. Gücüne güç katan Alpaslan mahallenin ve garibanların gönlünü fetheder.

Ömür’ün evi terk etmesiyle zor günler geçiren İlyas Reis, şimdide yol arkadaşı Behzat’ın şokunu yaşamaktadır. İlyas Reis’in yardımına Hızır Reis koşar.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap