İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm
0

Elçin Sangu, Ozan Dolunay, Yasemin Allen gibi isimlerin yer aldığı İyi Günde Kötü Günde dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm ile 26 Eylül Cumartesi akşamı Star tv ekranlarında olacak.

Leyla ile Sarp arasında hem gergin hem de komik olaylar yaşandı. Nikah masasında terk edilen Leyla, Sarp’ın yeni düğünün organizasyonunda zor anlar yaşadı. Melisa’nın Sarp’a ‘Nasıl saklarsın benden’ diye çıkıştığı sahnenin, Leyla ile olduğunu sanıldı ancak işin doğrusu sonradan ortaya çıktı. Sarp’ın Leyla ile konuşmak için evine gittiği sahne ise bölümün en komik sahnelerinden biri oldu.

İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm Fragmanı

İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm 2. Fragmanı

İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm 3. Fragmanı

İyi Günde Kötü Günde 2. Bölümde Neler Oldu?

19 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanan bölümde; bir yanda nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla diğer yanda gitmesinin nedenini herkesten saklayan Sarp. Evlenmek üzere olan ikilinin ortasında her şeyden habersiz evlilik hayalleri kuran Melisa’nın hayatı karışıyor. Birbirlerine düğümlenen bu üç kişinin hayatı öylesine karışıyor ki çözmeye çalıştıkça işin içinden çıkmak imkansız hale geliyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir