Sen Çal Kapımı 13. Bölüm
0

FOX tv’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümü Sen Çal Kapımı 13. Bölüm ile 7 ekim Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında olacak.

Her hafta çarşamba akşamları diziseverlerle buluşan Sen Çal Kapımı dizisi 12. bölümü ile ekranlara geldi. Serkan Eda’nın İtalya’ya gitmesine engel oldu ve ona olan aşkını dila getirdi. Şimdi aşkını ilan etme sırası Eda’da. Eda ve Serkan’ın ilişkilerini yaşamaya başlaması dikkat çekerken Eda’nın gerçek ailesiyle ilgili ortaya çıkan sırlar merak dolu anları ekranlara yansıttı. Sen Çal Kapımı 13. Bölüm fragmanında Serkan’ın annesi ve babası gerçekleri oğullarına söylemek istiyor. Eda ve Serkan ise birbirlerine gitgide bağlanırken, Eda’nın, Serkan’a söylediği ‘Sen ne zaman istersen ben sana nefes olurum’ sözleri dikkat çekiyor.

Sen Çal Kapımı 13. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 13. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 12. Bölümde Neler Oldu?

Serkan sonunda aşkını itiraf etti. Sıra Eda’da. Ama bu kadar olaydan sonra kolay olmayacak Eda’nın itirafını almak. Serkan sabırla bekliyor Eda’nın aşık olduğunu duymak için. Bir de ailelerden saklama meselesi var.

Eda nişan sözleşmesini öğrenen halasına Serkan’la sevgili olduğunu söyleyemiyor. Eda’nın ısrarıyla Serkan da kabul ediyor kimseye söylememeyi. Serkan ve Eda ilişkilerini gizli tutarken birçok macera yaşayacaklar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir