Camdaki Kız 11. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının reyting sıralamasında iddalı dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Camdaki Kız 11. Bölüm ile 16 Eylül Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Camdaki Kız 2. sezonu ile 9 Eylül Perşembe akşamı tekrar Kanal D ekranlarında izleyecileri ile buluştu. Nalan ve Sedat’ın evlilikleriyle başlayan yeni sezonda heyecan yine doruktaydı. Nalan’ın acı dolu hikayesi devam ederken, Sedat’la evliliğinin ardından yeni sorunlar da baş göstermeye başladı. Camdaki Kız 11. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Camdaki Kız 11. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 11. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 10. Bölüm Özeti

Nalan ve Sedat düğünlerinin ardından yeni hayatlarına adım atıyorlar. Feride, kızını gönül rahatlığıyla Muzaffer’e emanet eder. Nalan’ın Koroğlu Ailesi’nin evinde ilk günleri bir hayli ürkerek geçer. Sedat’tan uzak kalmak istemeyen Cana, vakit kaybetmeden soluğu Sedat ve Nalan’ın arkadaş buluşmasında alır.

Sedat ve Nalan ise düğün sonrası Feride ve Adil’i ziyaret ederler. Bu ziyaret hem Nalan için hem de Sedat için hiç iyi sonuçlanmaz. Feride’nin baskıları Sedat’ı da etkisi altına alır. Nalan, Feride’nin Sedat’la konuşmasını duyunca adeta yıkılır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir