Bir Zamanlar Çukurova 107. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Bir Zamanlar Çukurova 107. Bölüm ile 7 Ekim Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde; Fikret, Züleyha’yı kıskanır. Saniye ve Şermin arasındaki diyalog ise oldukça dikkat çekti. Fekeli’nin Ispartalı Mehmet Kara hakkında edindiği bilgi ise bölüme damga vurdu. Peki Bir Zamanlar Çukurova 107. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 107. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 107. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 107. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm Özeti

Züleyha, Fikret ve Fekeli, gelen notu Demir’in yazısıyla karşılaştırır ancak yazının alelacele yazılmış olması nedeniyle Demir’in alıkonulduğunu düşünürler. Fikret, Demir’e Suriye’de yaşayan Şahap’tan bahsettiğini hatırlar ve Çetin’i de yanına alarak Demir’in izini bulmak için Suriye’ye gitmeye karar verir. Hakan’ın konağa ziyaretlerini artırması, Fikret’in ona karşı iyice bilenmesine sebep olurken, Fikret’in Züleyha’ya ilgisi de Lütfiye’yi şüpheye düşürecektir.

Hakan, bir Yamanlar geleneği olan toplu sünnet organizasyonu için Züleyha’ya yardım teklif eder. Organizasyonu yönetme görevi Lütfiye’ye verilince Şermin çok bozulur. Gecede Züleyha Hanımağa olarak konuşma yapar ve Hakan’ı da şirketin ortağı olarak tanıtır. Hakan ve Züleyha’nın fotoğrafları Adana gazetelerini süsler.

Fekeli, yaşadığı bir tesadüf sonucu Ispartalı Mehmet Kara ile ilgili çok önemli bir bilgi edinir ve Mehmet Kara isminin peşine düşerek doğduğu topraklara ulaşır. Fekeli, gazetedeki fotoğrafları gösterince Mehmet Kara’nın bir hemşerisi gazetedeki ismin Hakan Gümüşoğlu olduğunu söyler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir