Gönül Dağı 46. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gönül Dağı 46. Bölüm ile Ocak ayında TRT1 ekranlarında yayınlanacak. Gönül Dağı 46. Bölüm ile 8 Ocak Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi her Cumartesi akşamına damga vurmaya devam ediyor. Gönül Dağı 45. bölümde; SNK Havacılık ile görüşmesinden hüsranla dönen Taner, varını yoğunu ortaya koyup kendi şirketini kurar ve amcaoğullarıyla birlikte yeniden icat işlerine girişirler. Öte yandan Asuman ve Ramazan aşkı tam gaz devam ederken gizlice mesajlaşmaları iyice dikkat çekmeye başlamıştır.

Gönül Dağı 46. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 46. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 46. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 45. Bölüm Özeti

Asuman ve Ramazan aşkı tam gaz devam ederken gizlice mesajlaşmaları iyice dikkat çekmeye başlamıştır. Ramazan’ın kiminle mesajlaştığına dair herkesin ayrı bir fikri vardır. Tam da bu sırada oluşan bir aksilik Ramazan’ı hiç istemediği bir duruma sürükler. Bu durum Ramazan’ın nasıl bir hata yapmasına sebep olacaktır?

Öte yandan Arif’in yıllar sonra dönmesi Elif’i sarsarken Zeynep’in ise öfkelenmesine neden olur. Bu beklenmeyen olay karşısında geçmişi ile vicdanı arasında sıkışıp kalan Elif, ne yapacağını şaşırmış haldedir. Geldiği onca yolun sonunda Arif, yıllar evvel terkettiği kızlarının gönlünü almayı başarabilecek midir?”

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-38

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir