1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 98. Bölüm

Yasak Elma 98. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen Fox TV dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Yeni bölüm Yasak Elma 98. Bölüm ile 15 Şubat Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yasak Elma 97. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Son bölümde tam Şahika öldü mü sorusuna yanıt aranırken Şahika’nın aniden ortaya çıkışı seyircileri sevindirdi. Yasak Elma dizisinin 97. son bölümünde; Şahika’nın ortadan kaybolması Ender’i şüphelendirir. Ender, Şahika’nın öldürüldüğünü düşünerek Hasan Ali’yi suçlar. Hasan Ali ise yaptıklarının gizli kalması için tüm gücünü kullanacaktır. Ender, herkese Hasan Ali’nin bir katil olduğunu ispat etmeye çalışır. İşte Yasak Elma 97. son bölümden merak edilenler.

Yasak Elma 98. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=wdQpFMYEU8w”]

Yasak Elma 97. Bölüm Özeti

Şahika’nın ortadan kaybolması Ender’i şüphelendirir. Ender, Şahika’nın öldürüldüğünü düşünerek Hasan Ali’yi suçlar. Hasan Ali ise yaptıklarının gizli kalması için tüm gücünü kullanacaktır. Ender, herkese Hasan Ali’nin bir katil olduğunu ispat etmeye çalışır.

Çağatay, Cansu’yla yaşadıklarından sonra, Yıldız’la arasını düzeltmeye çalışır. Yıldız olanlardan habersiz, Cansu’yla görüşmeye devam ederken; Çağatay, Cansu’yu onlardan uzaklaştırmanın yollarını arar. Ender ve Şahika, Hasan Ali’den darbe yemekten usandıklarından daha hasar verici planlar yapmaya karar verirler. Ancak sonunda olan Şahika’ya olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir