1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Zümrüdüanka 25. Bölüm

Zümrüdüanka 25. Bölüm
0

Çarşamba akşamları ekrana gelen FOX tv dizisi Zümrüdüanka yeni bölümü ile devam ediyor. Zümrüdüanka 25. bölümü ile 30 Aralık Çarşamba akşamı FOX tv ekranlarında yayınlanacak.

Zümrüdüanka 24. son bölümü ile FOX TV’de yayınlandı. Başrollerinde Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar ve Ayten Uncuoğlu’nun yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler olacak merak ediliyor. on bölümde; Meliha ve Latif’in birlikte olması bölüme damga vurdu. Zümrüdüanka 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zümrüdüanka 24. son bölüm özeti.

Zümrüdüanka 25. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Zümrüdüanka 24. Bölüm Özeti

Doğal yoldan ebeveyn olamayacaklarını öğrenen Zümrüt ve Serhat için tek çare, taşıyıcı annedir. Ancak Azimet’in bunun için Deniz’i önermesi, böyle hassas bir konuda bile Zümrüt’ü saf dışı etmeye çalışması ikisini de çileden çıkarır.

Serhat’ın önceliği Zümrüt’tür ve artık eşi ne isterse o olacaktır. Latif’in cebinden para dolu zarfı alarak kayıplara karışan Meliha; başta babası olmak üzere herkesi büyük bir hüsrana uğratır. Verdiği ani ve çocukça karar, onu geri dönülmez bir yola sokar. Gururu için yaşayan Rüstem ise kızının çaldığı parayı ne pahasına olursa olsun ödeyecektir. Behram’a yakalanmaktan kıl payı kurtulan Canan, içinde bulunduğu durumun önemini kavramaya ve Abbas’la girdiği bu sonu olmayan ilişkiyi sorgulamaya başlar. Bir an önce aile olmak isteyen Zümrüt Serhat çifti; Kıbrıs’a gitme kararı alırken Azimet son kozunu oynar. Ve roller bir kere daha değişir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir