1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 6. Bölüm

Kalp Yarası 6. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası 6. Bölüm ile 9 Ağustos Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kalp Yarası 5. son bölümü ekranlarında yayınlandı. Yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ATV’de yayınlanan dizinin başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran yer alıyor. Son bölümde; Baha’nın Ayşe’yi kurtarmaya çalışırken yaraladığı genç ölünce hapis cezası katlanır. Zor günlerden geçen Baha, Ayşe’nin evlendiğini duyunca büyük bir şok yaşar. Kalp Yarası 6. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Kalp Yarası 5. son bölüm özeti.

Kalp Yarası 6. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 5. Bölüm Özeti

Baha’nın durumunu öğrenince büyük bir üzüntü yaşayan Ayşe, Ferit’e karşı duygularının da yoğunlaştığını fark eder. Ferit’in Hande’ye karşı bir şey hissettiğini düşünen Ayşe ikilemde kalır. Tam bu sırada Hatay’a beklenmedik bir misafir gelir. Bu davetsiz ve beklenmedik misafir konağın altının üstüne getirir.

Babasının ölümüne seyirci kalan Yaman için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hande tarafından sürekli hor görülen Yaman kendine yeni bir yol çizmeye karar verir.

Antakya’ya gelen gizemli misafirin peşine düşen Hande ise Ayşe’yle ilgili önemli bir bilgiye ulaşır. Tehlikeli bir oyuna girişen Hande tüm dengeleri değiştirerek oyunu yeniden kuracaktır.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-18

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir