1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 33. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 33. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 33. Bölüm ile 24 Şubat Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, bu akşam 32. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İlgiyle takip edilen diziye bu akşam; Mehdi’nin cezaevinden çıkması, dengeleri değiştirdi ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Camdaki Kız isimli kitabında anlatılan bir hikayeden esinlenilerek yazılan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Doğduğun Ev Kaderindir 32. bölüm özeti.

Doğduğun Ev Kaderindir 32. bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 33. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ol4iU9D8M5M”]

Doğduğun Ev Kaderindir 33. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=agMUlK2JOfQ”]

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm Özeti

Benal Mehdi’yle karı koca olarak geçireceği ilk gece için Mehdi’ye adım attı.

Mehdi’nin cezaevinden çıkması, dengeleri değiştirecektir. Mehdi, artık içeri girdiği halinden daha güçlü daha nüfuzludur, zira cezaevinde tanıştığı arkadaşı Cengiz’in dışardaki işlerini yürütecektir. Mehdi’nin özgür kalması; Barış ve Zeynep’in ailesinin endişelenmesine yol açar. Acaba Mehdi yine Zeynep konusundaki ısrarını sürdürecek midir? Onun peşine düşecek midir?

Mehdi Zeynep ve ailesine karşı herkesi şaşırtacak hamleler yapsa da yeni edindiği güç ona karşı şüphelerin kuvvetlenmesini sağlar.
Zeynep ve Barış ise, artık Mehdi’nin mahkemesi konusundan nispeten azadedir. Bu konunun gündemlerinde daha az yer almasıyla birlikte; birbirlerine tutumları da değişir; hayattan sadece ikisinin olduğu zamanlar koparırlar…

İlginizi Çekebilir
Oglum-Bolum-3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir