Menajerimi Ara 12. Bölüm
0

Star TV ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Menajerimi Ara dizisi yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Menajerimi Ara 12. Bölüm ile 8 Kasım Pazar akşamı Star TV’de yayınlanacak.

Ay Yapım imzalı, yönetmeliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın yaptığı, Ekin Atalar tarafından senaryosu kaleme alınan Menajerimi Ara dizisi 1 Kasım Pazar akşamı 11. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizide Kıraç’ın gizemli kişiyi bulmak için harekete geçmesi geceye damga vurdu.

Menajerimi Ara 12. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 12. Bölüm 2. Fragmanı

Menajerimi Ara 12. Ön İzleme

Menajerimi Ara 11. Bölümde Neler Oldu?

Dicle, gerçeklerin ortaya çıkma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Sırlarının bir kişi tarafından açığa çıktığını öğrenen Kıraç, bir yandan sırrı saklamak için her şeyi göze alırken diğer yandan gizemli kişiyi bulmak için harekete geçer.

Çınar’ın oyuncusu Aslı’nın babasıyla arasında yaşananlar magazin gündemini sarsınca işler içinden çıkılmaz bir hale gelir. Bütün ajans, bu büyük krizi çözmeye çalışırken gerçeklerin ortaya çıkışı herkesi derinden etkileyecektir.

Dicle, Emir ve Barış arasında yaşanacak sürpriz gecede gerginlik zirveye tırmanırken, herkes gerçek duygularıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Buse’yi diziden kovdurmakla Kıraç’ı korumak arasında bir seçim yapmak zorunda olan Dicle’nin yapacağı hamle herkes için yepyeni bir dönemin başlangıcı olacaktır. Sırrı bilen gizemli kişinin kim olduğu ise merak konusudur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir