1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 123. Bölüm

Yasak Elma 123. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yasak Elma 123. Bölüm ile 6 Aralık Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının uzun soluklu başarılı dizisi Yasak Elma bölümleri nefes kesmeye devam ediyor. Yasak Elma 122. bölümde bu hafta Kumru, Ender’den onunla iş birliği yapmasını ister. Öte yandan Doğan, Yıldız ile evlenmek istediğini dile getirir. Çağatay, Yıldız’a ‘Bir daha karşıma çıkma’ diyerek yüzüğünü çıkarıp gider. Diğer yandan Doğan’ın Yıldız ile ilgili planı ise herkesi şoke edecektir.

Yasak Elma 123. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 122. Bölüm Özeti

Yasak Elma son bölümde ise Çağatay, mahkemede Yıldız’a “Bir daha karşıma çıkma” diyerek rest çeker. Çağatay’ın yaptığı açıklama sonrası Yıldız neye uğradığını şaşırır. Doğan bu olayın tesadüf olmadığından şüphelenirken, Çağatay ve Yıldız’ın ayrılmaması için kendince bir çözüm bulur. Doğan, toplantıda Çağatay’a “Bu tanıklığı, Yıldız’dan bir an evvel boşanman için yapıyorum çünkü Yıldız’la ben evlenmek istiyorum” der.

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-62

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir