Seni Çok Bekledim 13. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Seni Çok Bekledim yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara geliyor. Seni Çok Bekledim 13. Bölüm ile 28 Nisan Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz. Seni Çok Bekledim dizisi final yapma kararı aldı. Seni Çok Bekledim 13. Bölüm ile ekranlara veda ediyor.

Seni Çok Bekledim 12. son bölümü yayınlandı. Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı dizinin yeni bölümleri artık Çarşamba akşamları Star TV’de yayınlanacak. Seni Çok Bekledim 12. son bölümünde; Ailede tüm dengeler değişmeye, sırlar birer birer ortaya çıkmaya başlar. Kadir, yıllarca kardeşi bildiği Erol’un ardından, hâlâ yaşadığı şokun etkisindedir. Seni Çok Bekledim 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Seni Çok Bekledim 12. son bölüm özeti.

Seni Çok Bekledim 13. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=i5Yj3PwHfv0″]

Seni Çok Bekledim 12. Bölüm Özeti

Ayliz, çektiği acıların ötesinde, Erol’a “Kardeşim” diyememenin burukluğunu yaşar. Sibel, gemileri yakmaya karar verir ve ortalığı sarsacak fitili ateşler. Cemal, kendi sebep olduğu olay yüzünden Kadir’i suçlamaktadır.

Kadir onun katil olduğunu bir kez daha haykırırken, aralarındaki ipler iyice gerilir. Selahattin, her şeye rağmen, Eren Ailesinin zor zamanlarında yanlarında durur ve habersiz olduğu gerçekle yüzleşmesi an meselesidir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir