1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlıyacak

Yasak Elma Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlıyacak
0

Fox kanalında Pazartesi akşamları Çukur dizisi ile reyting savaşı veren Medyapım imzalı Yasak Elma dizisi 3. sezonuyla büyük bir başarının sahibi oldu. Fox TV ekranında yayınlanan dizinin yeni bölümleri, koronavirüs salgını nedeniyle çekilemiyor.

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümlerinin ne zaman çekileceği konusunda da net bilgiler yoktu. Ancak bazı iddialar ortada dolaşmaya başladı.

Yasak Elma dizisinin 3 bölüm daha çekilip sonra 3. sezon finali yapacağı belirtiliyor. Ancak dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı konusu net değil.

Mayıs sonu veya Haziran başı gibi toplanma olması beklentisi var. Planlamalarda henüz net tarihler konuşulmuyor. Ancak bir niyet olduğu biliniyor.

Bu noktada dizinin oyuncularının tavrı da merak konusu… Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade, birçok dizi koronavirüs nedeniyle ara verdiği dönemde Yasak Elma setinde çalışmaların yapılmasını üstü kapalı bir şeklide eleştirmişti.

Yasak Elma, en son iş bırakan yapımlardan birisi oldu. Dizinin oyuncularının sete çıkma konusunda nasıl bir tavır takınacakları yapımcı Fatih Aksoy için önemli bir sınav olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir