Çöp Apartman Dizisi
0

Son dönemlerde Dr. Gülseren Budayıcıoğlu eserlerinden yapılan dizilere bir yenisi ekleniyor. TRT1 kanalı Çöp Apartmanı dizisini duyurdu. Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah, ‘Çöp Apartman‘ dizisi için bir araya geldi. Ekip, yaşanmış bir olayı seyirciye aktaracak.

İstanbullu Gelin’in uyarlandığı roman ile ekran seyircisinin radarına giren Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserleri bu sezon üç yeni diziye daha ilham verecek. Camdaki Kız ve Tv8 için hazırlanan Kırmızı Oda’nın ardından uzun süredir hazırlık aşamasında olan “Çöp Apartman” da kadrosunu duyurdu. TRT1 için hazırlanan projeyi Deniz Madanoğlu televizyona uyarlıyor, reji koltuğunda ise Çağrı Lostuvalı var.

Dizinin yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı yapıyor. OGM Pictures imzalı dizinin hikayesi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi isimli kitabından Deniz Madanoğlu tarafından uyarlandı. Dizinin ilk tanıtımıyla ilgili bilgi paylaşan OGM Pictures, oyuncu kadrosunda yer alan isimleri de ilk kez açıkladı.

Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu’nun başrollerinde olduğu projenin yeni sezonda yayında olması bekleniyor.

“Gerçek bir yaşam hikayesinden uyarlanan yeni projemiz “Çöp Apartman” yeni sezonda TRT1’de!”

https://www.instagram.com/p/CDl246Ophf4/

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir