1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 30. Bölüm

Sefirin Kızı 30. Bölüm
0

Pazartesi akşamları Star tv ekranalrında yayınlanan Sefirin Kızı dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Sefirin Kızı 30. Bölüm ile 30 Kasım Pazartesi akşamı Star tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

23 Kasım Pazartesi akşamı Sefirin Kızı 29. son bölüm ile Star tv ekranlarında yayınlandı. Sancar Efe ve Nare’nin arasındaki buzların eridiği Sefirin Kızı dizisinde heyecan durulmuyor. Nare ve Sancar’ın evlilik kararını herkes engellemeye çalışır ancak Sancar Nare’yi korumaya kararlıdır.

Sefirin Kızı 30. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 30. Bölüm 2. Fragmanı

Sefirin Kızı 29. Bölüm Özeti

Halise, hem gelenekleri yerine getirmek hem de Elvan’la Yahya’nın bir araya gelmesini sağlamak için ailecek gidip Nare’yi usulune uygun bir şekilde istemeye karar verir. Ama Nare’yi kimden isteyeceklerdir?

Menekşe, Sancar’la Nare’nin evlenmesini engellemek için üfürükçüye başvurur ve yaptırdığı büyüleri yerleştirmek için konağa gider. Ama tüm cehaletiyle yaptığı bu hareket, felaketine neden olur. Menekşe’nin başına ne gelecektir?

Nare’yi gelin getireceği bir konak olmayınca Yarıcı’nın oğlunun evlenemeyeceğini bilen Gediz, Efeoğlu ailesini batırma planlarını başlatır. Nare’yi Sancar’dan da Sahra’dan da korumaya kararlıdır. Ama başarılı olacak mı?

Herkes evlenmelerini engellemeye çalışırken, Sancar Nare’nin bir şeyleri içine attığından ve onu gerçekten affetmediğinden şüphelenir. Nare, Sancar’ı affetmiş midir yoksa içine attıkları, aralarındaki mesafenin açılmasına mı neden olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir