Sen Çal Kapımı 7. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı 7. Bölüm ile devam ediyor. Sen Çal Kapımı yeni bölümü ile 26 Ağustos Çarşamba akşamı ekranlara gelicek.

Sen Çal Kapımı 6. bölümde Serkan’ın ortadan kaybolması ve Eda’nın ofiste işlerin başına geçmesi heyecanlı anlara neden oldu. Sen Çal Kapımı 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Serkan ve Eda birbirlerine karşı hissettikleri duyguları açıklamasalarda yoğun bir şekilde yaşamaya devam ediyor. Acaba ilk adımı hangi atacak merak konusu. İşte yeni bölüm fragmanı.

Sen Çal Kapımı 7. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 7. Bölüm 2. Fragman

Sen Çal Kapımı 6. Bölümde Neler Oldu?

Serkan, Eda’yı paparazzilerden kurtarır. Hem de alacağı ödülü, Selin’le konuşmasını ve aylardır üzerinde çalıştığı sözleşmeyi umursamadan.

Eda, ilişkilerinin bambaşka bir boyut kazandığını düşünüyor artık. Ama gerçekten öyle mi? Ertesi gün Serkan Bolat ortadan yok oluyor, kimse nerede olduğunu bilmiyor. Selin hariç! Eda çıldırıyor bunu öğrenince. Selin ise aşırı mutlu.

Eda, Serkan’ın yokluğunda, önemli bir müşteriye imkansız bir işi bir günde bitireceğine söz vermiş bulunur. Serkan ortaya çıkınca ofiste kavga gürültü giderek büyür. Ekip Eda ve Serkan tarafında ikiye bölünür. Eda bir taraftan Serkan’ın nereye kaybolduğunu öğrenmeye çalışırken bir taraftan da müşterinin işini yetiştirmeye çalışır. Serkan ile Eda arasındaki gerginlik birlikte sabahladıkları bir gecede son bulacaktır.

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-17

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir