Kalp Yarası 4. Bölüm
1

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası 4. Bölüm ile 19 Temmuz Pazartesi akşamı yerine 26 Temmuz Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz. 19 Temmuz Pazartesi akşamı özel bölüm ATV ekranlarında yayınlanacak.

Kalp Yarası 3. son bölümü ekranlarında yayınlandı. Yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ATV’de yayınlanan dizinin başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran yer alıyor. Son bölümde; Hande, Yaman’ı vurmak isterken kazara Ayşe’yi vurmuştur. Ayşe’nin vurulması herkesin hayatını bir kez daha tepetaklak eder ve büyük yüzleşmelere neden olur. Peki Ayşe’yi vuran Hande hapse girecek mi? Kalp Yarası 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalp Yarası 3. son bölüm özeti.

Kalp Yarası 4. Bölüm Fragmanı

https://twitter.com/kalpyarasitv/status/1414685925540601863

Kalp Yarası 3. Bölüm Özeti

Hande ve Ferit’in evlenmemesine çok sevinen Yaman, bu defa Hande’yi elde edebileceğini düşünmektedir. Eski nişanlısının başka bir kızla evlenmesi Hande’yi saplantılı hale getirince Yaman daha da hırslanır.

Yaman sevdiğini elde etmek uğruna vereceği savaşta gittikçe masumiyetini kaybetmeye başlar. Geçmişe dair her şeyi yok edip yepyeni bir insan olmak isteyen Yaman’ın büyük sırrı nedir? Ayşe’nin vurulmasıyla derinden sarsılacak olan Ferit, önemli bir karar verir. Ferit’in bu kararı ne olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. dizi iyi gidiyordu 4. bölüm nerede? Yeni başladiniz bayram tatili mi yaptiniz? üçüncü bölümde çark ettiniz dizi hoşuma gitmişti ama yeni dizi yapmişsin üçüncü bölümde tatil yapiyorsunuz. ha onbeş yirmi bölüm oynanmiş olsa bunlari yazmam bu dizi benim çok hoşuma gitmişti ama 4. bölüm nezaman başlar bilmiyorum 5 bölümde final mi yaparlar?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir