1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 27. Bölüm

Üç Kuruş 27. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Üç Kuruş 27. Bölüm ile 23 Mayıs Pazartesi akşamı Show TV kanalından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Üç Kuruş bölümleri nefes kesen bölümlerle sevenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 16 Mayıs Pazartesi akşamı ekranlara gelen Üç Kuruş son bölümü reyting sıralamasın 3,87 izlenme oranı ile Total de 4. oldu. Üç Kuruş dizisinin 26. bölümünde; Kartal, hayatta en sevdiği kadını, Bahar’ı kaybettiğini kabullenmez. Çektiği acıyı bastırmaya çalışırken, bu acıyı en iyi anlayan eski dostu Ferhan karşısına çıkar.

Üç Kuruş 27. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 26. Bölüm Özeti

Ferhan, Kartal’a intikam için harekete geçecek gücü verir. Efe ve Çetin son anda Kılıç ve Baybars’ı ellerinden kaçırmış olmalarına rağmen Kartal’ı kendine getirmeleri gerektiğinin farkındadır. Fakat intikam peşinde tek başına ölümüne yürüyen Kartal’ın hep bir adım gerisindelerdir. Kılıç ve Baybars arasında Bahar’ın ölümü nedeniyle yaşanan gerginlikten sonra Baybars kaçma planına yalnız devam etmek zorunda kalır. Kartal, Baybars’ı köşeye sıkıştırdığını düşündüğü anda yeniden bir seçim yapmak zorunda kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir