İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Akrep 2. Bölüm

Akrep 2. Bölüm
+ - 1

Ekranların yeni dizisi Akrep, Cuma akşamları yeni bölümü ile devam ediyor. Akrep 2. Bölüm ile 18 Aralık Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Yeni dizi Akrep ilk bölümü ile 11 Aralık Cuma akşamı Star tv ekranlarında yayınlandı. Akrep 2. bölüm fragmanı yayınlandı! 1441 Productions imzalı Akrep ilk bölümde neler oldu? Akrep dizisinin 2. bölüm fragmanını izleyin!

Akrep 2. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=jI8aONaJSio”]

Akrep 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=PgbX6UPZRus”]

Akrep 1. Bölüm Özeti

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir! Kızı Berna’nın cesedi bulunmuştur!

Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan’ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan’ın sahip olduklarının peşindedir! Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan’ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır! Ferda’yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem’in de Ferda’nın ve kızı Merve (Müge Su Şahin)’nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir!Emgen Ailesi’nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun),Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ve Ferda’nın savaşının ortasında kalacaktır.

Bu savaş, Ferda’nın komşusu İpek (Esila Umut) ve Aras’ın (Yusuf Çim) hayatını da tamamen değiştirecek, gençlerin hepsini aşkın ve nefretin ortasında bir dünyanın gelgitleri arasına sürükleyecektir.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Güzel bir bölümdü, paylaşım için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.