1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 54. Bölüm

Sadakatsiz 54. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 54. Bölüm ile 30 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları sevenleri ile buluşan Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz dizisinin 53. bölümünde; Asya’nın başlattığı büyük savaşta kazanan kim olacak? Asya Volkan’a kurduğu tuzakla Derin’i çıldırtacak hamleyle öne geçti. Gönül hastanenin başına geçerken Asya’nın bu kez Volkan’a oyun oynayıp Derin’i buluşma yerine getirerek söylediği sözler ekranlara damga vurdu.

Sadakatsiz 54. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 53. Bölüm Özeti

Derin’e yakalanması ile köşeye sıkışan Volkan, hem Derin’i sakinleştirmek hem de Asya’yla yeniden kurduğunu düşündüğü yakınlığı korumak için uğraşır. Derin, Asya konusunda daha da hırslanırken, Volkan’ı elinde tutmak için attığı adımlar ayağına dolanmak üzeredir.

Gönül’ün aldığı büyük karar herkesi şaşkına uğratırken Asya’nın doğum günü öncesinde çıktığı yolculuk akıllarda soru işareti bırakır. Volkan ve Derin bir kere daha Asya’nın tuzağına düşecek midir? Asya’nın başlattığı büyük savaşta kazanan kim olacaktır.

İlginizi Çekebilir
Teskilat-Bolum-35

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir