1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 607. Bölüm

Arka Sokaklar 607. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 607. Bölüm ile 10 Aralık Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların sevilen yapımlarından biri olan Arka Sokaklar dizisi yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 606. bölümde Samir çatışmada yaralanıyor. Çıkan çatışmada yaralanan Samir’in tek derdi karısına ve kızına kavuşmaktır.Ekip, koruma görevi sırasında yakalanan Selin ve Samir’in ailesini kurtarmaya çalışır. Halide ve Leyla ise, Selin’in koruması altında olmak istemektedir.

Arka Sokaklar 607. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 607. Bölüm 2. Fragmanı

https://twitter.com/KanalD/status/1468535898178531331

Arka Sokaklar 606. Bölüm Özeti

Çıkan çatışmada yaralanan Samir’in tek derdi karısına ve kızına kavuşmaktır. Samir’in adamları tarafından ağır yaralanan İdris’in durumu ciddidir. Halide’nin İlyas’ı ziyaret etmek isteyeceğini düşünen Samir, hastaneye adamlarını gönderir. Adamlarının yakalanması ile bir darbe daha yiyen Samir’in yarası ağırlaşınca mecburen doktor çağırırlar. Gelecek olan doktor ise Cemal’den başkası değildir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir