Doğduğun Ev Kaderindir 2. Sezon Başlıyor
1

TV8’in Çarşamba akşamları ilgi ile izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 2. Sezon fragmanı yayınlandı. Dizi çok yakında yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında olacak!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız adlı kitabından uyarlanan ve TV8 ekranlarında fırtına gibi esen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi dünya genelinde yayılan Covid-19 salgınının ülkemize sıçraması ve iyice yayılması ile beraber sete ara vermişti. Uzun bir panedemi arasından sonra Doğduğun Ev Kaderindir 12. Bölüm ile ekranları gelip sezon finali yapmıştı.

Sezon finali ardından pandemi süreci ile bir kaç bölüm daha çekilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden 2. sezon fragmanı geldi.

Doğduğun Ev Kaderindir 2. Sezon Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?

Geçtiğimiz sezon TV8 kanalının tek dizisi olan ve Çarşamba akşamları reyting sıralamasın zirvede yer alan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Dizinin yeni bölümleri Eylül ayında TV8 ekranlarında olması bekleniyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölümde Neler Oldu

Doğduğun Ev Kaderindir 12. Bölüm ile sezon finali yapmıştı. Dizinin son bölümünde ailecek tatile giden Zeynep ve Mehdi mutlu olma yönünde ilk adımları atmaktadır. Mehdi de gerçek mutluluğa ilk defa bu kadar yakın olduğunu hisseder. Ancak Benal’in varlığı, aşklarının ortasında bir tehdit olarak durmaya devam eder. Zeliha ve Müjgan’ın, Benal için başka planları vardır. Zeynep ve Mehdi; Nermin’in teklifiyle, sevdiklerini de yanlarına alarak, birkaç günlüğüne balayına çıkarlar. Ancak bu seyahat, ilişkilerinde verecekleri en önemli sınavın da habercisidir.

Bu tatil, kimilerinin kalbinde yeni duyguların filizlenmesine vesile olurken; kimilerininkinde de onarılması zor yaralar açacaktır.

En karanlık gecenin sabahında bile umut var mıdır? Hayat, kimi zaman bittiği yerden mi başlar? Zeynep için, artık bu soruların cevabını öğrenme zamanı gelmiştir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Ya cok özledik Doğduğun Ev Kaderindir dizisini 😢 13. Bölüm ne zaman yayınlanacak acaba?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir