1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 35. Bölüm

Teşkilat 35. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Teşkilat 35. Bölüm ile 20 Şubat Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Teşkilat dizisi yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat dizisinin 34. bölümünde; Yıldırım’ın kendi hakimiyetlerindeki bir dünya hayaliyle Nemesis ile ilgili yaptığı açıklama büyük bir tehdit yaratır. Büyük tehlikeye yol açacak bir kitle imha silahını durdurmak için ekip harekete geçer.

Teşkilat 35. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 35. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 34. Bölüm Özeti

Teşkilat dizisinin son bölümünde; Kullanılacak kimyasalın izini süren ekip, eski bir Rus ordu mensubunun peşine düşer ancak kendilerini akıl almaz bir oyunun içinde bulur. Bu oyun Serdar için yeni bir imtihan, tüm ekip için ise zorlu bir operasyonun başlangıcı olur. Diğer yanda Pınar, Halit Başkan’dan aldığı talimatla Çetin mevzusunu kökten çözmek isterken büyük bir saldırının ortasında kalır. Bu saldırı sonrası Çetin’in kapısını çalacağı kişi hiç beklenmeyen biridir. Bir diğer beklenmeyen gelişme ise Ceren’in geçmişinin ortaya çıkmasıyla yaşanacak büyük sarsıntıdır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir