1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 23. Bölüm

Kalp Yarası 23. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Kalp Yarası 23. Bölüm ile 6 Aralık Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Kalp Yarası dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran’ın yer aldığı Kalp Yarası 22. bölümde Ayşe, yaşadığı felaketlerin sorumlusu olarak gördüğü Hande’ye karşı yaptığı tehlikeli hamlenin sonucunda dedesi Şahin’le yüzleşmek zorunda kalır. Ayşe, ‘Ait olduğum yere, İstanbul’a gidiyorum.’ diyerek Ferit ile birlikte olamayacağını söyler. Diğer yandan Ayşe’nin dedesi olduğunu söyleyen Şahin’in sinsi bir planı vardır.

Kalp Yarası 23. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 23. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 22. Bölüm Özeti

Ayşe, yaşadığı felaketlerin sorumlusu olarak gördüğü Hande’ye karşı yaptığı tehlikeli hamlenin sonucunda dedesi Şahin’le yüzleşmek zorunda kalır. Sancakzadelere karşı güçlerini birleştiren Hande ve Yaman, intikamları uğruna yeni bir yola girerler. Diğer tarafta Azade’nin tuzağına düşen Adnan ise reddedemeyeceği bir teklifle Yaman’ın kapısını çalar. Ferit ilişkilerini toparlamaya çalışsa da Ayşe tüm geçmişi ve geleceğiyle yüzleşmek zorunda kalınca bir karar aşamasına gelir. Ayşe’nin vereceği karar, Ferit ve Ayşe ilişkisini yeni bir dönemece sokar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir