1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalnız Kurt 9. Bölüm

Yalnız Kurt 9. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen yeni dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile Cuma akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Yalnız Kurt 9. Bölüm ile 25 Öart Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Yalnız Kurt dizisi her hafta yeni bir merak konusu ile izleyenlerini merakta bırakmaya devam ediyor. Yalnız Kurt 8. bölümde Doğan Rus diplomatla yaptığı anlaşmada sıkıntı yaşar ve onu köşeye sıkıştırmak için B planını devreye sokar.

Yalnız Kurt 9. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalnız Kurt 9. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 8. Bölüm Özeti

Altay, tutsak olduğu hapishanede ceza olarak girenin canlı çıkamadığı ölüm çukuruna atılmıştır. Altay’ın ölüm çukuruna atıldığını gören Mira oldukça endişelenir. Nizam ise bu durumdan hoşnut olur. Kendisi için fırsat doğmuştur ve Nazar’ı kurtarmak için planları hazırdır. Altay’ı hapishanede zorlu bir mücadele bekler! Doğan Rus diplomatla yaptığı anlaşmada sıkıntı yaşar ve onu köşeye sıkıştırmak için B planını devreye sokar. Yetim Kurtlar’dan aldığı istihbarat ile Viking de Rus diplomatın peşine düşer ve ona ulaşmak için Nizam’dan bilgi alır. Viking ve Nizam’ın yaptığı bu gizli görüşmeyi ise izleyip kayda geçen birileri vardır. Başarılı bir operasyonla Rus diplomatı ele geçiren Viking bu hamlesiyle büyük paralar kazanma umudunda olan Doğan’ın elini boş çıkarır. Doğan, güvenli mekanda sakladığı tutsağını elinden kaçırınca, içerde bir köstebek olduğundan emin olur. Gündüz, projeye devam edebilmek için titanyum kabloları beklemektedir. Ulvi ise Yıldırım Projesi’nin yapıldığı yeri bulduğundan emin olmak için titanyum kabloları tedarik etmek zorundadır. Fakat bu sandığı kadar kolay olmaz.

Altay ölüm çukurundan kurtulabilecek midir? Nazar, Altay çukurdayken nasıl bir yol izleyecek? Altay’ın Nazar’ı kurtarma operasyonu nasıl devam edecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir