1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 8. Bölüm

Maraşlı 8. Bölüm
0

Kısa sürede büyük ilgi görmeye başaran ATV dizisi Maraşlı yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Maraşlı 8. Bölüm ile 1 Mart Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Maraşlı dizisi 7. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz’in yer aldığı dizinin son bölümünde; Maraşlı ve Mahur, Zeliş’i hastaneye götürürler. Maraşlı, bu hainliği Savaş’ın yaptığından emindir ve onu öldürmeye ant içer. Maraşlı dizisinin 7. son bölümünde; Mahur, Zeliş’in yaşadıklarından dolayı kendini suçlamaktadır. Zeliş artık Maraşlı ile de bir iletişim kurmamaktadır. Maraşlı yıkılır. Maraşlı, Savaş’tan intikamını nasıl alacaktır? Yeni bölümde neler olacağını merak eden diziseverler soruyor, Maraşlı 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Maraşlı 8. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=5XThunwn_HY”]

Maraşlı 7. Bölüm Özeti

İlhan ve Ozan, Savaş ile görüşmeye gideceklerdir ve Savaş yapacağı yeni işleri anlatacaktır. İlhan karşı çıkar ama artık tükenmiştir. Bir karar verir ve Ozan’ın evine gider. İlhan’ı, Ozan’ın evinde bekleyen tehlike ne olacaktır? Nevzat, Savaş’ın maskeli adamlarından birini bulmuştur. Adama işkence ederek bu olayı Savaş’ın yaptığını onaylatır. Maraşlı, Savaş’a adamı ile adrese yalnız gelmesi üzerine bir not gönderir. Maraşlı ve Savaş’ın büyük yüzleşmesinde neler yaşanacaktır?

Mahur, Necati ve İlhan, eski fotoğraf albümlerine bakarlarken Ömer’in fotoğrafını görürler. Necati, Mahur’a, Ömer’le ilgili önemli bir bilgi verir. Mahur ve Maraşlı bu bilginin peşine düşerler. Maraşlı ve Mahur’un öğrendiği gerçek hem Maraşlı hem de Türel ailesi için bomba etkisi yaratacaktır!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir