Sen Çal Kapımı 31. Bölüm
0

FOX ekranlarının fenomen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Heycanın devam edeceği Sen Çal Kapımı 31. Bölüm ile 13 Şubat Cumartesi akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sen Çal kapımı 30. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Sen Çal kapımı dizisi yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekrana geliyor. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bürsin, Bige Önal, Neslihan Yeldan ve Anıl İlter’in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Sen Çal Kapımı 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Çal Kapımı 30. son bölümde; Serkan’ın açıklaması herkes için büyük bir şok olmuştur, özellikle Eda için… Aylardır aşkına tutunan Eda bu gelişme karşısında kararını tekrar gözden geçirir. Eda’nın en fazla desteğe ihtiyacı duyduğu bu günlerde Deniz yine yanında olacaktır. Sen Çal Kapımı 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Çal Kapımı 30. son bölüm özeti.

Sen Çal Kapımı 31. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=y2oTXsF_rfg”]

Sen Çal Kapımı 30. Bölüm Özeti

Serkan hatırlamadığı o bir yılda olup bitenleri anlamlandırmaya çalışırken Eda’yı da merak etmeye başlayacaktır. Ayfer ve Alex ilişkilerini açıklama konusunda kararsızdır.

Selin’in gelişi sadece Eda’yı değil Ceren’i de huzursuz etmiştir. Melo arkadaşlarına destek olmak için elinden geleni yapar ama bu çabasının yetersiz kaldığı durumlar olacaktır.

Bütün bu olayların sonucunda Eda’nın yalnızca Serkan’la değil arkadaşlarıyla olan ilişkisi de ciddi bir sınav geçirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir