1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 23. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 23. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü ile devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 23. Bölüm ile 9 Aralık Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Doğduğun Ev Kaderindir 22. bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Zeynep ile Mehdi’nin arası git gide açılıyor. Zeynep’in eski acıları Mehdi’nin kapısına getirdiği Bayram ile tekrar su yüzüne çıktı ve ortalık karıştı. Doğduğun Ev Kaderindir son bölümde neler oldu?

Doğduğun Ev Kaderindir 23. Bölüm İzle

Doğduğun Ev Kaderindir 22. bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 23. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 23. Bölüm 2. Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 23. Bölüm 2. Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 22. Bölüm Özeti

Zeynep’in eski acıları Mehdi’nin kapısına getirdiği Bayram ile tekrar su yüzüne çıkar. Ancak Zeynep artık eski Zeynep değildir ve kendi elleriyle kurduğu hayatına sahip çıkmak için zor bir seçim yapması gerekir.

Mehdi’nin Barış paranoyası arttıkça Zeynep’in hayatına müdahil olabilmek için yeni yollar bulmaya çalışır. Bu konudaki en büyük destekçisi yine Sakine olacaktır. Barış ve Nermin’in ise Mehdi konusundaki endişeleri büyür.

Mehdi’nin alacağı sürpriz karar tüm ev halkını etkileyecektir. Cemile ve Nuh yeni hayatlarına başlamaya çalışırken Müjgan da bir süre Erzurum’a gitmeyi düşünür. Bu sırada Mehdi’nin Bayram’ı kendi evine getirişi ile gerilim artar. Zeynep işi için canla başla çalışırken Bulgaristan’da görülecek davanın tarihi de gelip çatmıştır. Ancak bu durum Mehdi’nin büyüyen kıskançlığıyla baş etmesini zorlaştırır. Tüm bunlar olurken Burhan’ın atacağı adımla hiç kimsenin hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir