Payitaht Abdülhamid 154. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 154. Bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek. Payitaht Abdülhamid 154. Bölüm ile 4 Haziran Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında bu akşam Payitaht Abdülhamid 153. Bölüm ile ekranlara geldi. Dizide bu hafta Sultan Abdülhamid sürpriz bir ismi vazifeden azleder. Bildiklerini anlatmasın diye Aliye’nin ölüm emri verilir. Mary hatalarını telafi etmeye çalışırken katil oluyor. Payitaht Abdülhamid dizizisi final yaparak ekranlara veda edecek. Payitaht Abdülhamid 154. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Payitaht Abdülhamid 153. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Payitaht Abdülhamid 154. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=AlOnDPYA770″]

Payitaht Abdülhamid 153. Bölüm Özeti

Seyircinin ilgisini kaybetmeden heyecanla devam eden dizi Payitaht Abdülhamid’in son bölümünü yine olay oldu. Düşman devletler ile savaş devam ediyor. İngiltere Kralı Edward ile Rus Çarı Nikolay Osmanlı Devleti’ni bölmek için kirli plan yaparlar. Osmanlı Devleti, düşman devletler tarafından hasta adam muamelesi görür. Osmanlı Topraklarını kendi bünyesine katmak isteyen İngiltere Kralı Edward ve Rus Çarı Nikolay söz konusu planı gerçekleştirmek için elinden geleni ardına koyar. Ancak Abdülhamid’in hafiyeleri toplantıdadır ve alınan her kararı Abdülhamid’e aktarır.

Öte yandan kendisi hakkında gerçeğin gizli tutulmasını sağlamak için Mary, Victor’u kurtarmaya yeltenir. Mary’nin hamleleri herkesi tedirgin eder. Kendisinden gizlenen büyük sırrı öğrenen Aliye ise ne yapacağını bilemez duruma gelir.

Reval görüşmelerinde, iki ülkenin aldığı kararların vakit kaybetmeden gerçekleşmesi gerektiği belirlenir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir