1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Leyla ile Mecnun 10. Bölüm

Leyla ile Mecnun 10. Bölüm
0

Yeniden ekranlara dönen absürd komedi dizisi Leyla ile Mecnun yeni bölümleri ile Exxen platformunda yayınlanmaya devam ediyor. Leyla ile Mecnun 10. Bölüm ile 5 Kasım Cuma günü Exxen platformundan izleyebilirsiniz.

Mecnun ve arkadaşlarının maceraları tam hız devam ediyor. Mecnun, Leyla ile olan aşkını tekrar canlandırmak isterken kötülükler çiftimizin peşini bırakmıyor. Erdal bakkal ise yeni reklam anlaşması ile bakkal işlerini herkese tanıtarak daha da büyümenin peşinde.

Leyla ile Mecnun 10. Bölüm Fragmanı

Leyla ile Mecnun 9. Bölüm Özeti

Leyla ile Mecnun dizisi “Enerji isimli 9. bölümü ile yayınlandı. Son bölümde Leyla yine kötü güçlerinin etkisi altında kalıyor. Yayılan enerji ile küçük çocuklar bir anda yaşlanıyor. Mecnun ise durumun farkında olmanın Leyla’nın kötü tarafındaki etkisi altında kalıyor ve onu herkesden kaçırarak Metonya’ya götürüyor.

İsmail abi ise bir beyaz eşya dükkanında işe başlıyor. Dükkana gelen yeni evlenecek çifte beyaz eşya satmaya çalışırken, bir anda yine masum tarafı ağır basıyor ve yeni eşya yükünün altında ezileceği düşündüğü damatı alıyor ve kaçırıyor. Bu duruma iyice üzülen İsmail abi, kaçırdığı damat ile sessiz Leyla’nın arasını yapmaya çalışıyor ve Erdal Bakkal’dan Leyla’yı istemeye gidiyorlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir