1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 11. Bölüm

Mahkum 11. Bölüm
0

Perşembe akşamları ekranlara gelen sevilen Fox tv dizisi Mahkum yeni bölümü ile izleyenleri karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Mahkum 11. Bölüm ile 24 Şubat Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin sebvilen dizisi Mahkum yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Mahkum dizisinin 10. bölümünde; Barış ve Sasha’nın nasıl tanıştığı ortaya çıktı. Fırat, suçsuzluğunu dışarda ispatlamak için hapishaneden kaçmanın yolunu bulur. 2 kadının hayatı arasında seçim yapmak zorunda kalan Barış ne yapacak?

Mahkum 11. Bölüm Fragmanı

Mahkum 10. Bölüm Özeti

Rafi’nin büyük meydan okuması karşısında seçim yapmak zorunda kalan Barış, yeni bir yola girmek üzeredir. Savaş’ın karanlık geçmişini aydınlatmaya çalışırken, ailesini korumak için büyük mücadele vermeye devam eder. İşlemediği günahların bedelini ödeme zamanı gelmiştir. Zaman, Barış’ın aleyhine akmaya başlar.

Alevlerin içinde kalan Fırat, ona ve arkadaşlarına bu komployu kuran ismin peşindedir. Cehennemin ortasından kurtulmaya çalışırken, zekasıyla bunu fırsata çevirir. Büyük kaçış planında önemli bir koz öğrenmiştir. Ya bu cezavinden kaçacak ya da burada ölecek. Fırat büyük sona bir adım daha yaklaşır. Bu dört duvar arasından çıkabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir