1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 23. Bölüm ile 23 Şubat Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1’in kısa sürede büyük bir ilgiye kavuşan dizisi Masumlar Apartmanı 22. yeni bölümüyle izleyicisi ile buluştu. Sevilen dizide bu hafta Naci’nin ölümle burun buruna gelmesi sonrası oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Safiye ile Naci’nin aşkı ekranlara damga vururken, Gülben cephesinde de işler beklenmedik şekilde farklı bir boyut kazanır. Esra, İnci’nin de isteği ile apartmana taşınma kararı alır. İnci’nin ise Ceylan’a ait bilekliği bulması ve Naci’ye olanların ardından Han konusunda kafası karışır. Peki Masumlar Apartmanı 23. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Masumlar Apartmanı 22. bölüm özeti.

Masumlar Apartmanı 22. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=PGjJWcqPSJc”]

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=po6rETB9wuw”]

Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Özeti

Naci’nin ambulansa bindirilişini izleyen Safiye, olanlar için kendini suçlar. Onunla görüştüğü için olmuştur her şey. Çareyi, kendini eve kapatıp temizliğe vermekte bulur. İnci’nin ise Naci’nin durumundan sorumlu tuttuğu kişi başkasıdır.

Bir yandan Han’ın kendisi için yaptırdığı dairede Ceylan’ın künyesini bulması, bir yandan da Naci’ye olanlar İnci’yi allak bullak etmiştir Han ise İnci’yle aralarındaki gerginlik yüzünden gece eve çok geç gelir.

Bu durum, İnci’nin şüphelerini iyice artırır. Esra’nın apartmana taşınacağını öğrenen Gülben’in ise başka planları vardır. Bu arada Han, son birkaç gündür yaşadığı zorlukları bir daha yaşamamak için bir adım atmaya karar verir. Ancak bu adım, onu çok daha zor bir durumda bırakacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir