1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalancı 3. Bölüm

Yalancı 3. Bölüm
0

Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci’nin rol aldığı Show Tv ekranlarının yeni dizisi Yalancı yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Yalancı 3. Bölüm ile 1 Ekim Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yalancı dizisinde bu hafta Deniz, Mehmet Emir’in yalancı olduğunu kanıtlamaya çalışırken Mehmet Emir de karşı atağa geçti. Yalancı 3. Bölüm fragmanı yayınlandı. Mehmet Emir’in tanıtımda duyulan iddialı sözleri Deniz’e karşı şüpheleri giderek artırıyor. Mehmet Emir, Deniz’in yalancı olduğunu ve bunu herkesin öğrenmesini gerektiği söylüyor. “Deniz söylediklerini ispat edebilecek mi?” sorusu merak ediliyor.

Yalancı 3. Bölüm Fragmanı

Yalancı 2. Bölüm Özeti

Yalancı dizisinin ikinci bölümünde, Deniz’in sosyal medyada Mehmet Emir’i ifşa etmesi büyük ses getirdi. Birlikte geçirdikleri gecede içki içtikleri kadehleri değiştirdiğini anlayan Deniz, kanıt bulmak için her yolu denemeye başladı. Mehmet Emir’in kendisine ilaç verdiğinden çok emindi ve bunu ispatlamak istiyordu. Mehmet Emir ise Deniz’in sosyal medyada yazdığı yazıdan sonra köşeye sıkışmaya başladı. Tüm gözler Deniz’in ve Mehmet Emir’in üzerindeydi. Deniz, haklı olduğundan emin olsa da ifşa yüzünden tüm okların hedefi haline gelmişti.

Deniz de Mehmet Emir de zor anlar yaşamaya başladı. Deniz, Mehmet Emir’in maskesini düşürmek ve kanıt bulabilmek için harekete geçti. Mehmet Emir’in evine gizlice girip her yeri araştırdı ve yatağının altında kilitli bir kutu buldu. Kilitli kutunun içinde etiketsiz saydam bir sıvı şişesi vardı. Deniz, bu şişenin içindekinin kendisine o gece verdiği ilaç olduğuna emindi.

unun için Murat’tan yardım istedi. Murat, narkotik ekibinden bir arkadaşını ikna ederek Mehmet Emir’in evini arattı. Ancak Deniz’in aldığı büyük risk sonuç vermedi, Mehmet Emir’in yatağının altındaki şişeden insülin çıktı. Deniz, hem elinde kanıt olmadığı için hem de geçmişinde yaşadığı psikolojik sorunlar sebebiyle akıllarda soru işaretleri oluşmaya başladı. Heyecan dolu bölümün finalinde ise yaşanan sürpriz gelişmeler izleyicileri şoke etti.

Mehmet Emir’e beklenmedik bir telefon geldi. Arayan kişi, Deniz’in aynı şekilde geçmişte kendisi hakkında yalan söylediğini anlattı ve görüşmek istedi. Adamın söyledikleriyle ilgilenen Mehmet Emir, görüşmeyi kabul eti. Mehmet Emir, konuşmanın hemen ardından kendi yatak odasında Deniz’in küpesini buldu. Deniz, gizlice eve girdiği zaman küpesini düşürmüştü. Tüm gelişmeler Deniz’in aleyhine gerçekleşirken izleyicinin de kafasındaki ikilemler giderek artmaya başladı. Peki gerçekler ortaya çıkacak mı?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir