Maria ile Mustafa 16. Bölüm
0

ATV ekranlara sevilen Pazar dizisi Maria ile Mustafa yeni bölümü ile devam ediyor. Maria ile Mustafa 16. Bölüm ile 20 Aralık Pazar akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Maria ile Mustafa 13 Aralık Pazar akşamı 15. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümünde Görkem geçmişin intikamını almak üzere çıkageldi ve ortalık karıştı. Maria ile Mustafa’nın 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Maria’nın tanımadığı bir adam kendisini tehdit ederek bir araca bindiriyor. Maria’nın “kimsin sen” sorusuna karşılık ise sessiz olmasını eğer en ufak bir hata yaparsa Mustafa’yı da kendisini de yakacağını söylüyor. İşte Maria ile Mustafa’nın yeni bölüm fragmanı.

Maria ile Mustafa 16. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=fCypowhFlX0″]

Maria ile Mustafa 15. Bölüm Özeti

Mustafa ve Maria yaralarını birlikte sarmış, yeni bir başlangıç yapmışlarken, Görkem geçmişin intikamını almak üzere çıkagelmiştir. Görkem’in intikam yemini Maria ve Mustafa’yı nasıl bir yol ayrımına getirecektir? İclal, Şahin’in evden ayrılmış olmasının acısını çekerken, Şahin, Çiçek’in şimdiye dek hiç görmediği bir yüzüyle karşılaşır. Çiçek’in yolu ise hiç ummadığı bir kişiyle kesişir. Bu rastlantı Çiçek’i yeni bir serüvene sürükler. Kendine yeni bir hayat kurmayı planlayan Gonca’nın tüm hayalleri kötü sürprizle alt üst olur. Nadire, Nihat’a aşık olsa da, kocasının katilinin Nihat’ın kardeşi Galip olması aklından bir türlü çıkmamaktadır.

Galip’in, zor günlerinde Nihat’ın yanında olmak istemesi, Nadire’yi Nihat’tan uzaklaştıracak mıdır? İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Görkem, artık daha fazla beklemeyecektir. Bütün aileyi alt üst edecek bir eylem planı yapar. Görkem’in bu hamlesi, Candemir ailesini nasıl paramparça edecektir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir