1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumiyet 11. Bölüm

Masumiyet 11. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Masumiyet yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Masumiyet 11. Bölüm ile 5 Mayıs Çarşamba akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumiyet dizisi 10. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un yer aldığı Masumiyet dizisinin son bölümünde; Hale, İsmail’i köşeye sıkıştırır. Olay gecesi İsmail’in yaşadıkları herkesi şoke eder. Bahar, İlker ile Ela’yı birlikte yakalar. Son bölümde; İsmail’in olay gecesi, olay yerinde olduğunun ortaya çıkması, şiddet gecesiyle ilgili tüm ezberleri bozar. Masumiyet 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masumiyet 9. son bölüm özeti.

Masumiyet 11. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=_NOcW5HIWVg”]

Masumiyet 10. Bölüm Özeti

Hale, adım adım İsmail’in sonuna yürürken, Ela ise kendi gerçeğinin peşinde İlker’le tehlikeli bir oyunun içindedir. Telefonun ucundaki suç ortağı tarafından yönlendirilen Ela’nın attığı yanlış adımlar onu hiç istemediği sonuçlara götürür.

İrem ve Cenk arasındaki tek taraflı gerilim giderek tırmanırken, İrem burun buruna geldiği gerçeklerin acısıyla yeni bir karar alır. Diğer yanda, Bahar ve Harun iş birliği, Ilgaz cephesini köşeye sıkıştırmaya devam eder. Hale’nin İsmail düğümünü tamamen çözmesiyle tüm dengeler değişir, artık polisin hedefinde yeni bir isim vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir