Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 28. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 28. Bölüm ile 21 Nisan Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları ekranlara gelen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi TRT1 ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 14 Nisan Perşembe akşamı ekranlara Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin son bölümü reyting sıralamasında Total de 4,46 puan alarak 5. oldu. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin 27. bölümünde; Modon kuşatmasına gitmeye hazırlanan Oruç, Hızır ve Piri Reis’e bir dost kisvesiyle Şahbaz’ı getiren Gabriel, onlardan kuşatmayı kaldırmasını istemişti.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 28. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 28. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 27. Bölüm Özeti

Kelemez’de İlyas üzerinden kurdukları tuzağı bu sayede devreye sokan Gabriel ve Şahbaz, Müslüman köle kılığındaki adamlarının saldırı başlatmasını sağlamıştı. Saldırıda Şahbaz’ın silahıyla nişan aldığı Oruç’un önüne Isabel atlamış ve vurulmuştu. Oruç’un kollarına düşen Isabel ölecek midir? Şahbaz’ı durdurmaya çalışırken vurulan Şahin, babasının ve Şahsenem’in intikamını alabilecek midir? Müslüman köle olduklarını sandığı adamların birer hain olduğunu anlayan İlyas nasıl bir ceza verecektir? Bu katliam ardından Mesih Paşa’nın, Oruç, Hızır ve İlyas’a ödeteceği bedel ne olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir