Yasak Elma 86. Bölüm
0

Fox ekranlarının iddalı dizisi Yasak Elma yeni bölümü ile devam ediyor. Yasak Elma 86. Bölüm ile 23 Kasım Paartesi akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Yasak Elma dizisi son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Dün akşam yayınlanan bölüm ile Yasak Elma dizisi kendini reyting listesinde total ilk 10 listesinde zirvede yer buldu. Yasak Elma’nın son bölümünde; Ender, Şahika, Yıldız ve Halit’in kavgası kötü bitti! Yasak Elma 85. son bölüme Halit’in merdivenlerden düşmesi damga vurdu. İzleyiciler bu olaydan Yıldız, Şahika ve Ender’in nasıl kurtulacağını merak ederek Yasak Elma 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Yasak Elma 86. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 86. Bölüm 2. Fragmanı

Yasak Elma 85. Bölümde Neler Oldu?

Şahika ile Yıldız’ın iş birliği beklenmedik sonuçlar doğurur. Her bölümü ile dizinin izleyicilerini ekrana kilitleyen Yasak Elma dizisinde Halit Argun karakterine hayat veren Talat Bulut’un diziden bu bölüm itibarıyla diziden ayrılıyor. Yıldız ve Şahika, Ender’den intikam almak için birlik olup, Ender’i Halit’ten ayırmak için ellerinden geleni yaparlar. Ender’in Halit’le sürpriz bir şekilde evlenmesi birçok kişinin canını yaktığı için, Yıldız ve Şahika dışarıdan da yardım alarak işlerini kolaylaştırırlar. Herkesin istediğini elde ettiğini sandığı noktada beklenmeyen bir kaza, Ender, Şahika ve Yıldız’ı bir araya getirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir