1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 40. Bölüm

Masumlar Apartmanı 40. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 40. Bölüm ile 28 Eylül Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı’nın 21 Eylül tarihli son bölümünde Han İnci’nin anıları ile kendi dünyasına çekilirken Rüya’nın Derenoğlu evini dinlemesi dikkat çekti. Tüm bu gelişmeler yaşanırken, Hikmet’in yaşadığı kriz yeni bölüm öncesi izleyenleri heycanlandırdı. Peki Masumlar Apartmanı 40. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 40. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 40. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 39. Bölüm Özeti

Masumlar Apartmanı dizisinin 39. Bölümünde Yaşananlardan sonra Safiye, eve bir başkasının girmiş olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Evdekileri Rüya’nın getirdiği mikroplardan korumak adına radikal bir önlem alır. Safiye çaresizlik içinde çırpınırken ev halkı durumu düzeltmek için bu sefer farklı bir yol izler.

Esat, Gülben’e sürpriz bir ziyaretçi getirir. Han ise yeniden kendi dünyasına saklanmayı seçer. Ancak artık otelden ayrılma vakti gelmiştir. Rüya sadece Han’ı değil, ailesini de yakından gözlemlemektedir. O sırada yaşanan bir gelişme, olayların seyrini değiştirir. Hikmet beyin kalbi sıkışır. O sırada evi dinleyen Rüya, Hikmet’e bir şey olduğunu anlar ve kapıyı çalıp Safiye’yi uyarır. Bir şey anlamayan Gülben ile Safiye, babalarını yerde yatarken bulur. Hikmet bey ölecek mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir