1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 44. Bölüm

Masumlar Apartmanı 44. Bölüm
0

Salı akşamlarının en çok izlenen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı 44. Bölüm ile 26 Ekim Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı’nın 19 Ekim tarihli son bölümünde Gülben’in tedavi olmaya karar vermesi dikkat çekti. Safiye, yaşadığı hayal kırıklığının ardından beklenmedik şekilde canlı ve neşelidir. Naci ise içinde bulunduğu çıkmazı çözebilmek için çaresizce çırpınır. Öte yandan; Ceylan’ın dönüşü, Han’da hiç kapanmamış bir yarayı yeniden kanatır ve hıncını Rüya’nın yaralarına sebep olan kişiden çıkarır.

Masumlar Apartmanı 44. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 44. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Özeti

Safiye, yaşadığı hayal kırıklığının ardından beklenmedik şekilde canlı ve neşelidir. Naci ise içinde bulunduğu çıkmazı çözebilmek için çaresizce çırpınır.
Gülben, Safiye’nin halinden endişe duysa da elinden bir şey gelmez.

Bir yandan da Şennur ve eltileriyle geçireceği günü sorunsuz atlatabilme derdindedir. Ancak yüzleşmek zorunda kalacağı bazı gerçekler onu daha da derin bir endişeye sürükleyecektir. Sonunda korkularından kurtulmak için attığı adım, belki de hayallerinin sonu olacaktır. Ceylan’ın dönüşü, Han’da hiç kapanmamış bir yarayı yeniden kanatır ve hıncını Rüya’nın yaralarına sebep olan kişiden çıkarır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir