1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 49. Bölüm

Masumlar Apartmanı 49. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 49. Bölüm ile 30 Kasım Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekrana gelen TRT1 dizisi Masumlar Apartmanı bölümleri heyecan fırtınası ile devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisinin 48. bölümünde; Ceylan, Han’a hediye verir. Masumlar Apartmanı’nın 23 Kasım tarihli son bölümünde Safiye’nin Han’ın itirazlarına rağmen Ceylan’ı kahveye eve çağırması dikkat çekti. Dizinin final anında ise Han’ın not yazarak Ceylan’ın hayatından çıkması bölüme damga vurdu. Peki Masumlar Apartmanı 49. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 49. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 49. Bölüm Ön İzleme

Masumlar Apartmanı 49. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 48. Bölüm Özeti

Han, Ceylan’la karşılaşmanın etkisiyle altüst olmuşken gelen bir telefon onu gerçeklere döndürür. Yeni bir kriz sayesinde Ceylan’dan kurtulduğunu düşünür ancak işler beklediği gibi gitmez. Safiye, sokakta yapayalnız kalmanın dehşeti içindedir. Sonunda hiç beklemediği, tanıdık bir yüz yardımına yetişir.

Safiye, Han’ın itirazlarına rağmen Ceylan’ı kahveye eve çağırır ve aklındakileri konuşur. Esat, Gülben ve Esra, Ceylan’ın sergisini gezerler. Safiye, Naci’yle arasına mesafe koymaya karar vermişken yaşanan bir gelişme, bu kararı uygulamasını engeller ve Safiye gecenin bir vakti kendini hiç beklemediği bir yerde bulur. Han ise olayların akışını değiştirecek bir adım atar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir