1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 35. Bölüm

Menajerimi Ara 35. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Menajerimi Ara 35. Bölüm ile 25 Nisan Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara 35. yeni bölüm ön izleme yayınlandı. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Menajerimi Ara 34. bölümden sonra 35.yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki Menajerimi Ara 35. bölüm fragmanı yayında mı? Son bölümde neler oldu?

Menajerimi Ara 35. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=4LpdDBBPmJc”]

Menajerimi Ara 35. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=eqXsxlECttw”]

Menajerimi Ara 34. Bölüm Özeti

Menajerimi Ara dizisinde bu hafta Her şeyden habersiz olan Feris, evlilik hayalleri kurarken; Serkan, Melisa’nın boşanmaktan vazgeçtiğini öğrenir. Dicle, gerçeği Feris’e söyleyip söylememe konusunda kararsız kalır. Çınar’ın İspanyol oyuncusu Jose, bir reklam çekimi için İstanbul’a gelir. Geldiği ilk andan itibaren Çınar’ı zor durumda bırakan Jose, kaybolunca işler karışır.

Bütün ajans Jose’yi bulmak için seferber olur. Barış’ın oynayacağı filmle ilgili sürpriz bir gelişme yaşanır. Kıraç bir yandan Ceyda’nın oyunlarını ortaya çıkarmaya çalışırken diğer yandan oyuncusu Ceren Taşçı’nın içinde olduğu krizi çözmeye çalışır. Ayla’nın Dicle ile ilgili sürpriz hamlesi ise herkesi şaşırtır. Serkan, Feris’i üzmeden bir an önce bir çözüm bulmaya çalışırken Ceyda’nın müdahalesi her şeyi karıştırır. Feris’in Melisa’yla yaşayacağı yüzleşme merak konusudur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir