1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 27. Bölüm

Menajerimi Ara 27. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye debvam ediyor. Menajerimi Ara 27. Bölüm ile 28 Şubat Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara 26. son bölüm yayınlandı. Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu yer alıyor. Son bölümde; İrem Derici diziye konuk oldu. Menajerimi Ara dizisi 27. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Menajerimi Ara dizisinin son bölümüne Kalben konuk oldu. Yeni bölümden ipuçları içeren ön izleme sahnesi yayınlandı. Menajerimi Ara 27. yeni bölüm ön izleme sahnesi yayında. Menajerimi Ara 26. son bölüm özeti.

Menajerimi Ara 27. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=WnceR1u4x8o”]

Menajerimi Ara 27. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=mSlRx0aXBNU”]

Menajerimi Ara 26. Bölüm Özeti

Dicle ve Barış’ın ilişkisinin ortaya çıkmasıyla EGO’daki dengeler değişir. Feris ve Kıraç magazin gündemine düşen haberlerin önüne geçmeye çalışırken Barış’ın verdiği tepkiler herkesi zor duruma sokar. Bu durum Barış ile Dicle’nin ilişkisini etkiler.

Dicle ise İrem Derici’nin özel hayatında yaşadığı sorunlarla ilgili ona yardımcı olmaya çalışır. Çınar ve Feris gizlice kendi açacakları ajans için harekete geçerler. Dicle’nin verdiği bir kararla Emrah iş hayatında yeni bir sayfa açar. Serkan çok önemli bir konuda Feris’le yüzleşmek için bir adım atarken Çınar’ın Kıraç’ın masasında bulduğu not merak konusu olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir