1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Savaşçı 105. Bölüm

Savaşçı 105. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Savaşçı 105. Bölüm ile 15 Mayıs Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Savaşçı dizisinin 104. son bölümü ekrana geldi. Başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz ve usta oyuncu Ediz Hun’un yer aldığı Savaşçı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekrana geliyor. Albay Oktay Göktürk gerçeği ortaya çıkarabilecek mi? Mösyö’nün adamlarından kurtulan Albay Göktürk, babası Gündüz Bey’in karşısına çıktığında büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Ancak vazgeçmeye niyeti yoktur, yakaladığı bir fırsatı değerlendirir ve Yeva’yı ele geçirmek için tek başına harekete geçer. Savaşçı 105. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 104. son bölüm özeti.

Savaşçı 105. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=fQslRFnDh2I”]

Savaşçı 104. Bölüm Özeti

Bu arada Kopuz Albay, Göktürk Albay’la ilgili çok önemli bazı detaylar öğrenir. Onun suçsuz olma ihtimalini göz önünde bulundurarak yeni bir plan yapar ve Yüzbaşı Bozkurt’u devreye sokar.

Mösyö ise Göktürk Albay’ın Yeva’yı bulmak için bölgeye geleceğini tahmin eder ve avını yakalamak isteyen bir avcı gibi, onu tuzağına çekerek alt etmeye çalışır. Fakat işler pek de istediği gibi gitmez. Mösyö’nün uzak tutma çabasına rağmen, Uzi’nin beklenmedik şekilde olaylara dahil olması, onun planlarını daha da çıkmaza sokar…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir