1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 5. Bölüm

Menajerimi Ara 5. Bölüm
0

Star tv’nin bu sezon yayın hayatına başlayan iddalı dizisi Menajerimi Ara yeni bölüm ile devam ediyor. Menajerimi Ara 5. Bölüm ile 22 Eylül Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Dizinin son bölümünde; Dicle, Beren’le Barış’a gelen fotoğraf çekimi ile ilgilenmek zorundayken Feris’in oyuncusu Edis ile Çınar’ın oyuncusu Melisa Şenolsun, uzun zamandır beraber rol aldıkları dizinin setinde büyük bir gerilim yaşadı. Menajerimi Ara 5. Bölüm’de konuk oyuncu ise İrem Derici olacak.

Menajerimi Ara 5. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 5. Bölüm 2. Fragman

Menajerimi Ara 4. Bölümde Neler Oldu?

Büyük umutlarla gittiği galadan müthiş bir hayal kırıklığı ile çıkan Dicle, onu yolundan çevirmeye çalışan herkese karşı ayakta kalmaya kararlıdır.

Dicle, Beren’le Barış’a gelen fotoğraf çekimi ile ilgilenmek zorundayken Feris’in oyuncusu Edis ile Çınar’ın oyuncusu Melisa Şenolsun, uzun zamandır beraber rol aldıkları dizinin setinde büyük bir gerilim yaşarlar.

Bu sırada Ego Ajanstan ayrılma planları yapan Kıraç, Demet Akbağ’ı da yanında götürmek için harekete geçer.

Dicle, ajanstan ayrılacağını gizleyen Kıraç’ın sırrını öğrenir. Şimdi kendisini görmezden gelen babasının sırrını saklamakla ona en zor zamanında şans vermiş insanlara doğruyu söylemek arasında kalakalır….

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap