1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kıbrıs Zafere Doğru 17. Bölüm

Kıbrıs Zafere Doğru 17. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen TRT1 dizisi Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kıbrıs Zafere Doğru 17. Bölüm ile 3 Aralık Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kıbrıs’ın kurtuluiunu konu alan TRT1 dizisi Kıbrıs Zafere Doğru bölümleri her Cuma akşamı izleyiciler ile buluşuyor. Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Pelin Karahan ve Tayanç Ayaydın’ın başrollerini paylaştığı Kıbrıs Zafere Doğru 16. bölüm ile 26 Kasım akşamı izleyiciler ile buluştu. Türkiye’nin en genç Başbakanı olan Süleyman Demirel, sürgündeki Rauf Denktaş ile kafa kafaya verirken Dereli ailesi ve mücahit takımı da olaylara karşı çok daha hazırlıklı ve aktif bir şekilde reaksiyon verir.

Kıbrıs Zafere Doğru 17. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kıbrıs Zafere Doğru 17. Bölüm Fragmanı

Kıbrıs Zafere Doğru 16. Bölüm Özeti

Kemal ve Mücahit kardeşleri, imkansızı başarıp Samson’u ele geçirirler. Şimdi sırada onu Türk tarafına geçirmek vardır. Operasyon sırasında yaralanan, ölmek üzere olan Zifir üyelerinden biri ise riskli bir kararla Rum Hastanesine götürülür, fark edilirse ölümü kaçınılmazdır.

Ankaralı, Apollon tarafından çömezlerinin canıyla tehdit edilirken, Apollon’un isteklerine boyun eğmek zorunda kalacaktır. Bu dişli düşman, Ankaralı’yı alt etmeyi başaracak hamleleri arka arkaya yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir