1. Anasayfa
  2. Dizi Oyuncuları

Nick Cordero Korona Savaşını Kazanamadı!

Nick Cordero Korona Savaşını Kazanamadı!
0

Broadway’in önde gelen isimlerinden ünlü tiyatrocu Nick Cordero, ABD’de üç ayı aşkın zamandır Covid-19’la olan mücadelesini kazanamadı ve 41 yaşında hayatını kaybetti.

Korona virüsünün en çok yıkıma yol açtığı ülke olan ABD’de hastalığa yenik düşen isimler arasına bu kez ünlü bir isim de katıldı.Broadway’in önde gelen isimlerinden ünlü tiyatrocu Nick Cordero 41 yaşında hayatını kaybetti.95 gündür virüsle pençeleşen Cordero’nun hastalığa bağlı gelişen kan pıhtılaşması nedeniyle bir bacağı kesilmişti.
Kaynak Yeniçağ: Ünlü oyuncu Nick Cordero koronaya yenik düştü.

Nick Cordero’nun eşi, acı haberi 2017’den beri evli olduğu tiyatro oyuncusu eşi Amanda Kloots, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Kloots, “Tanrının artık cennette bir meleği daha var. Biricik kocam bu sabah hayatını kaybetti. Ailesinin sevgisi ve dualarla birlikte bu dünyadan ayrıldı. Kalbim paramparça. Onsuz bir hayat hayal edemiyorum. Nick çok parlak bir ışıktı. Elvis ve ben onunla yaptığımız her şeyi özleyeceğiz” dedi.Geçtiğimiz yıl New York’tan Los Angeles’a taşınan çiftin 1 yaşında Elvis adında bir çocuğu bulunuyordu
Kaynak Yeniçağ: Ünlü oyuncu Nick Cordero koronaya yenik düştü

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir