1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 40. Bölüm

Hercai 40. Bölüm
0

Hercai dizisi 3. sezonu ile ekranlara geri döndü. ekranların sevilen dizisi yeni bölümü Hercai 40. Bölüm ile 25 Eylül Cuma akşamı ATV ekranlarında olacak.

Yeni sezonu heyecanla beklenen Hercai dizisinin 39. bölümü ekranlara geldi. Ekranlara gelen son bölümde intikamdan vazgeçen Miran, Reyyan’la beraber kendilerine her şeyden uzak bir hayat kurmak için Midyat’tan gitmeye karar verir. Son bölüm ardından Hercai 40. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Hercai’nin 40. bölüm fragmanındaki “Seni boşuyorum Miran Aslanbey!” sözleri dikkat çekti. İşte Hercai 40. bölüm fragmanı yayınlandı!

Hercai 40. Bölüm FragmanıHercai 40. Bölüm 2. Fragmanı

Hercai 39. Bölümde Neler Oldu?

Artık Azize’nin alacağı intikamın eli olmak istemeyen ve intikamdan vazgeçen Miran, Reyyan’la beraber kendilerine her şeyden uzak bir hayat kurmak için Midyat’tan gitmeye karar verir. Bu karar Şadoğlu ailesinde kabul görür ancak Elif’in ölümünden sonra derin bir yasa boğulan Azize Aslanbey’in iki aile için çok farklı planları vardır.

Torununun ölümünden sonra ailesinden daha fazla kayıp vermek istemeyen Azize son kez Miran’ı kullanarak her şeyi bitirmeye ant içer fakat bunca yıl öldü bilinen Sultan’ın oğlu Aslan Aslanbey geçmişiyle ilgili her şeyi öğrenmiş ve adaleti sağlamak için atalarının topraklarına geri dönmüştür. Aslan’ın ortaya çıkmasıyla kartlar yeniden dağılırken sevdaları yeni bir sınavla karşı karşıya kalan Reyyan ve Miran artık Azize’nin piyonu değil, kendi oyunlarının kurucusu olarak herkese meydan okuyacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir