1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 47. Bölüm

Gönül Dağı 47. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı ufak bir aranın ardından yeniden Cumartesi akşamı izleyicilerine kavuştu. Gönül Dağı 47. Bölüm ile 15 Ocak Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 46. bölümde Gedelli de tiyatro sahneye konuyor. Ramazan ve Asuman’ın barıştığını geç de olsa öğrenen amcaoğulları bunu onlardan saklayan Ramazan’la yüzleşme yaşarlar. Gönnül Dağı 47. bölümde ise Asuman’ın Ramazanı kaçırdığı görülür.

Gönül Dağı 47. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 47. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 46. Bölüm Özeti

Ramazan ve Asuman’ın barıştığını geç de olsa öğrenen amcaoğulları bunu onlardan saklayan Ramazan’la yüzleşme yaşarlar. Bu yüzleşme sonucunda bu zamana kadar kaçırdıkları bir gerçeğin farkına varan Taner ve Veysel, bu durumu düzeltmek için kolları sıvar. Bu yüzleşme amcaoğullarını nasıl bir maceraya sürükleyecektir?

Öte yandan Rıfat ve Meryem görüşmeye devam ederken bu durum Hacer’i iyice rahatsız etmeye başlamıştır. Gün geçtikçe daha çok sinirlenen Hacer, Meryem’i kırar. Diğer yanda artık Sütçü Çaplin de görüşmelerine sıcak bakmamaktadır. Rıfat ve Meryem bu engelleri aşmayı başarabilecekler midir?

Gedelli’de tiyatro var! Günşıl’ın yoğun emeğiyle hazırladığı tiyatro oyununun günü yaklaştıkça heyecan da artmaktadır. Herkesin bir yerinden dahil olduğu bu oyun sahnelenirken neleri beraberinde getirecektir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir