1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 6. Bölüm

Yargı 6. Bölüm
1

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile devam ediyor ve Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yargı 6. Bölüm ile 24 Ekim Pazar akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Kanal D ekranlarının kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Yargı Pazar akşamlarına damga vuruyor. 17 Ekim Pazar akşamı yayınlanan Yargı dizisi son bölümü #KatilTuzağaDüştü etiketi ile ekranlara geldi ve sosyal mdyada çok uzun süre #KatilTuzağaDüştü ve #Yargı etiketleri ile trend topic olarak kaldı. Yargı 5. bölümde İncinin katili bulundu. Hazırlanan tuzak ile İnci’nin katilinin Engin olduğu ortaya çıktı. Son bölümün ardından hemen yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Yargı 6. Bölüm Fragmanı

Yargı 6. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 5. Bölüm Özeti

Hayat yolculuğunda bazı düğümlerin çözülmesi imkansız gibi görünür. Ortaya çıkan her ipucu bizi gerçeğe adım adım yaklaştırır; ilmekleri tek tek açarız. Ancak çözdüğümüz düğümler her zaman mutluluk getirmez, sonunda büyük bir acının içinden geçmek zorunda kalırız.

Acı başka düğümleri getirir; onlar da daha zorlu yollara sokar bizi. Anlarız ki; hayatın kaderimize attığı ilmekler hiç bitmeyecektir…

Ceylin de Ilgaz da İnci’nin katilini bulmak için çabalarken, ailelerinden ve sevdiklerinden sınanırlar. Ceylin ailesini, Ilgaz ise kardeşi Çınar’ı geri dönüşü olmayacak bir biçimde kaybetmek üzeredir. Üstelik Pars da onların önüne bambaşka engeller koymaya kararlıdır

Ceylin ve Ilgaz’ın kesişen yolları, artık bambaşka ve daha keskin bir dönemece girmek üzeredir. İnci’nin katilini ararken girdikleri macera, karşılarına çıkan zorlukları birlikte aşmaları sayesinde onları gerçeğe ulaştıracaktır. Ancak bu gerçek başta ikisi olmak üzere her iki aile için de çok daha büyük bir zelzele yaratacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Engin sayesinde arkadaşlarımıza güvenmemeyi öğreniyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir